HAZIRLIK MAÇLARI

9 Haziran 2016 Perşembe

ErgeneVelimeşe stoperine kavuştuYaptığı flaş transferlerle transfer piyasasını alt üst eden Tekirdag Bölgesel Lig temsilcisi Didimbelediyespor takımının başarılı stoperi
Yalçın Filiz'i renklerine bağladı.Birçok takımın transfer listesinde yer alan başarılı stoper tercihini ErgeneVelimeşe takımından yana kullandı.Bu transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.