HAZIRLIK MAÇLARI

30 Haziran 2016 Perşembe

ELMALISPOR'DAN GECE YARISI OPERASYONU

ELMALISPOR'DAN GECE YARISI OPERASYONU
Bu sezon Teknik Sorumlu olarak Cem Beceren ile el sıkışan Elmalıspor'da transfer görüşmeleri gündüz-gece farkı olmadan devam ediyor. Sebahattin Gülten Başkanlığındaki Yönetim belirlenen isimler ile görüşme sürecini devam ettirmekte. İç Transferde Teknik Kadronun takımda tutulmasını istediği isimler ile anlaşma zemini olumlu biçimimde devam ederken, dış transferde sürpriz isimler ile temaslar devam etmekte.


Beykoz İlçesinin İstanbul 1.Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Elmalıspor Beykoz İlçesinin kaliteli isimlerinden olan Uğur Öztürk ile gece yarısı operasyonunun ardından yapılan görüşmeden olumlu ayrıldı.  Başkan Sebahattin Gülten, gecelerini gündüzlerini " Büyük Elmalıspor " için, Süper Amatör Lige çıkacak bir kadro için sefeber ettiklerini söylerken, " Bu gece Beykoz 1908 A.Ş.Takımından forma giyen Uğur Öztürk Kardeşimiz ile anlaşma sağladık. Her iki taraf içinde hayırlı-uğurlu olsun. Listemizde birçok yetenekli oyuncu daha var. Bunları transferler netlik kazanınca kamuoyu ile paylaşacağız " şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.