HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2016 Pazar

Dikilitaş Hocasını Belirliyor.

Dikilitaş Hocasını Belirliyor.
Yönetimin hafta içinde Halit Çenberli başkanlığında toplanarak teknik direktör konusuna netlik kazandıracağı, Yeni ismin de en geç önümüzdeki hafta sonuna kadar açıklanacağı ifade edildi.
Konuyla ilgili olarak da gazetemize bir açıklamada bulunan kulüp başkanı Halit Çenberli "Önümüzdeki hafta, tahmin ediyorum hafta sonuna kadar yeni hocamız belli olacak.” diye konuştu. Bu arada yönetimin gündeminde birden fazla isim bulunduğu, bu nedenle acele edilmeden karar verileceği elimize ulaşan duyumlar arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.