HAZIRLIK MAÇLARI

28 Haziran 2016 Salı

Çiğli Belediyespor'lu Mithat Er, aktif futbol yaşantısına son verdi.

Çiğli Belediyespor'lu Mithat Er, aktif futbol yaşantısına son verdi.
Çiğli Belediyespor'da uzun yıllardır kaptanlık ve takım içersinde ağabeylik yapan, 37 yaşındaki tecrübeli futbolcu Mitat Er, aldığı karar ile aktif futbol yaşantısına son verdi.

Çiğli Belediyespor'un "Melo"su, son 8 sezondur Çiğli Belediyespor formasını giyerken, takımının BAL'da mücadele ettiği 5 sezonda oynadığı 124 Lig, 4 Baraj maçında 110 kez forma giyerek tam bir istikrar abidesi oldu.


Tecrübeli oyuncu Mitat Er; futbola Karşıyaka alt yapısında başladı, genç takım kadrosu ile Türkiye şampiyonluğu yaşadı ve bu şampiyonluk sonrasında profesyonelliğe imza attı.Çankırı Belediyespor'a kiralık olarak verilen Mitat Er burada Ümit Milli takım kadrosuna seçildi.Uşakspor, Petrol Ofisi, Bayburtspor, Altınordu, Bandırmaspor, Anadolu Üsküdar 1908, Altınolukspor, Bergama Belediyespor ve Çiğli Belediyespor formasını 3.Lig'de 75, 2.Lig'de 3 ve BAL'da 110 kez forma giyerek fileleri 12 kez havalandırdı, 50 sarı kart, 2 kırmızı kart gördü.


Aktif futbol yaşantısına son veren tecrübeli oyuncu,"Futbolu çok seviyorum ama bir yerde bırakmak gerekiyordu, zor bir karar oldu ama Aileminde desteği ile bu kararı aldım.Bundan sonra da futbol'un içersinde olmaya devam edeceğim, bilgi ve birikimlerini aktarmaya devam edeceğim, bugüne kadar görev aldığım tüm takım yönetimlerine, takım arkadaşlarıma ve taraftarlarına bana her zaman destek oldukları için teşekkür ediyorum"dedi.
Haber / Foto : SERVET SARUN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.