HAZIRLIK MAÇLARI

3 Haziran 2016 Cuma

Çiftay Yeşilovaspor, Bartınspor'dan Oğuzcan Genç'i kadrosuna kattı.

Çiftay Yeşilovaspor, Bartınspor'dan Oğuzcan Genç'i kadrosuna kattı.
Bölgesel Amatör Lig (BAL) İzmir temsilcisi Çiftay Yeşilovaspor, transfer çalışmalarında teknik ekibin yakından takip ettiği Bartınspor'dan 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Oğuzcan Genç'i kadrosuna kattı.

MKE Ankaragücü alt yapısında yetişen ve Uşak İl Özel İdaresispor, Sincan Belediyespor ve Bartınspor formalarını Deplasmanlı Süper Gençler Ligi'nde 13, Bölgesel Gençlik Geliştirme Ligi'nde 36, Türkiye kupasında 4 ve BAL'da 127 kez giyerek fileleri 12 kez havalandıran, geçen sezon Bartınspor formasını Türkiye kupasında 2, Lig'de 26 ve Play-Out karşılaşmasında 1 kez olmak üzere toplam 29 kez giyerek en istikrarlı oyuncularından biri olan Oğuzcan Genç, Genel Kaptan Alphan Acarbay'ın da hazır bulunduğu törende imza'yı attı.

SERVET SARUN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.