HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2016 Salı

Cevat Köprübaşı FK Maça Hazır.

Cevat Köprübaşı FK Maça Hazır.
İstanbul 2. Amatör lig 11. grupta final maçı.
İstanbul 2. Amatör lig 11. grupta ligin son maçı adeta final havasına büründü. yarın (15 Haziran Çarşamba) Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadı'nda Saat:15.00'de Cevat Köprübaşı FK ile Ferahevler takımları  son kozlarını paylaşacaklar. 

Ligdeki ilk sezonunda oynadığı futbol ve sahaya yansıttığı enerji ile taraflı tarafsız herkesin ilgisini çeken ve beğenisini kazanan Cevat Köprübaşı FK ilk sezonunda 1. Amatör lige çıkarak çalışmalarını taçlandırmak istiyor.
Son antrenmanını Bahçeköy Stadı'nda gerçekleştien Cevat Köprübaşı FK'da futbolcuların yüksek marali ve neşeli olması dikkatleri çekti. Antrenman sonrasında açıklama yapan takımın tecrübeli isimlerinden ve takım kaptanı Burak Yılmaz" Son haftaya taşıdığımız umudumuzu sahadan galip ayrılarak taçlandırmak istiyoruz. Takım olarak buna hazırız. Çarşamba günü sahadan sevinerek ayrılan taraf biz olacağız." dedi.Takımın tecrübeli Teknik Direktörü Özcan Kocaman"Her iki takımda buraya kadar iyi mücadele ederek geldi. Zaten 4 tane takım sezon boyunca şampiyonluk mücadelesi içinde son haftaya kadar geldi. Geçtiğimiz hafta sonu oynana müsabakalarla Pınar Spor gruptan Şampiyon olarak çıktı. Şimdi Ferahevler ile aramızda oynayacağımız müsabaka 1. Amatör lige çıkacak olan 2. takımı belirleyecek. Her iki takımda bugüne kadar sergilediği performansla bulunduğu yeri hak ettiğini gösterdi.

ÖNCE DOSTLUK KAZANSIN.
Çarşamba günü final havasında bir maç oynayacağız. Daha önce söylediğim gibi her iki takımda bulunduğu yeri haketti. Ogün iyi olan, iyi oynayan kazansın diyorum. Ancak ilk temennim her zaman dostluk kazansın. Bu tip maçlarda futbolun neticeleri, bir sonuç çıkacak, çıkan sonuç ise bir takım için sevindirici olurken, diğer takım üzülecek. Bu sebeple sahadan iyi anılarla, güzel anılarla ayrılmak lazım. Rakibimize her zaman olduğu gibi saygı duyuyoruz. Aynı şekilde rakiplerimizinde bize karşı aynı şekilde davranmasını istiyoruz. Rekabet sahada olsun,  Ancak Sahadan galip ayrılan takım olmak istiyoruz. Ligin neredeyse en genç takımına sahibiz. Ancak oyunu çevirebilecek yetenekte tecrübeli oyuncularımız var.  Bugün son çalışmamızı yaptık. Maç saatini bekliyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.