HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2016 Salı

Cennet Barbarosspor U 13 Takımı Türkiye şampiyonasında

Cennet Barbarosspor U 13 Takımı Türkiye şampiyonasında
U13 Türkiye Şampiyonası İstanbul elemeleri 2. tur maçında Küçükçekmece Cennet Barbarosspor ile Başakşehirspor takımları arasındaki maçın normal süresi 0-0 bitmesi sonucu penaltı atışlarında Başakşehirspor'a 4-3 üstünlük sağlayan Cennet Barbarosspor takımı Türkiye şampiyonasında İstanbul’u temsil edecek takımlar arasına adını yazdırdı.


Bakırköy Belediye sahasında Cennet Barbarosspor ile Başakşehirspor takımları U13 Türkiye Şampiyonası İstanbul elemeleri 2. turunda karşı karşıya geldiler. Bu önemli karşılaşılmayı her iki takımda mutlaka galibiyet için sahaya çıktılar.


Her iki takımda girdiği gol pozisyonlarından yararlanamayınca karşılaşma 00 golsüz sona erdi. Penaltı atışlarında Küçükçekmece temsilcisi Cennet Barbarosspor takımı 43 üstünlük sağlayarak adını Türkiye şampiyonasına gidecek takımlar arasına yazdırdı.


Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.