HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2016 Pazartesi

Çeliktepe Spor, Türkiye Şampiyonası'na Gitmeye Hak Kazandı.

Çeliktepe Spor, Türkiye Şampiyonası'na Gitmeye Hak Kazandı.
U13 Türkiye Şampiyonası İstanbul elemelerinde Bağcılar temsilcisi Çağrım Marmara 1907 ile eşleşen Çeliktepe Spor, rakibi karşısında rahat bir sonuç alarak Türkiye Şampiyonası'na adını yazdırdı.

İstanbul U13 liginde oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla tüm dikkatleri üzerinde toplayan Çeliktepe Spor, 2 takımın ligden çekildiği grupta oynadığı müsabakalar sonunda rakip fileleri 102 gol atarak aşılması imkansız bir rekora imza atmıştı.
Türkiye Şampiyonası İstanbul Elemeleri son maçında Çağrım Marmara 1907 ile Bayrampaşa Belediye Stadı'nda karşılaşan Çeliktepe Spor bu müsabakadan da 5-0 galibiyetle ayrılarak adını şampiyonaya yazdırdı. Çeliktepe Spor'un golerini Yiğit (1), İrfan (2), Emirhan (1) ve Ferhat (1) kaydetti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.