HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2016 Pazartesi

ÇAMLICA SPOR’DA A TAKIM HAKAN ULAŞ’A EMANET

ÇAMLICA SPOR’DA A TAKIM HAKAN ULAŞ’A EMANET
Çamlıca Spor Futbol Takımları teknik ve idari sorumlusu Ali ALBAYRAK 2016 – 2017 sezonu planlamasını yaptıklarını ve A Takım Antrenörlüğüne HAKAN ULAŞ hocayı, yardımcılığına da Muharrem KİREMİTÇİ hocayı getirdiklerini açıkladı ve kendilerine başarılar diledi.


A Takım antrenörlüğüne getirilen HAKAN ULAŞ hoca ise şu açıklamalarda bulundu. "Gençlerden kurulu kolej havasında takım oluşturmak istiyoruz. Futbol’un gerektirdiği güzellikleri sahaya yansıtacak göze ve seyre hoş gelen futbol oynamak için, genç futbolcularımızla yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz.

64 yıllık Çamlıca Spor camiasına yakışan futbolcu transferlerini gerçekleştirmek için ekip olarak çalışmalarımız devam ediyor. Tüm camiamızı maçlarımıza bekliyoruz.2016-2017 sezonunun tüm takımlar için kazasız ve centilmence geçmesini temenni ediyor,spor camiasına saygılar sunuyorum." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.