HAZIRLIK MAÇLARI

2 Haziran 2016 Perşembe

BÜYÜK ÜMİTLERSPOR EMİN ADIMLARLA…

BÜYÜK ÜMİTLERSPOR EMİN ADIMLARLA…
Büyük Ümitlerspor deplasmanda Şehreminisporu 3-2 yenerek ligdeki iddiasını sürdürdü.Zirve yarışında 12. Grup’ta haftanın önemli karşılaşması olan Şehreminispor-Büyük Ümitlerspor maçı genel anlamda iki takım içinde lig 2. Ligi için büyük önem taşıyordu .
Tansiyonu yüksek maçta ilk yarı atılan karşılıklı gollerle 1-1 sona erdi. Büyük Ümitlerspor 2. Yarıda attığı golle 2-1 öne geçen taraf oldu. Ancak Şehreminispor durumu 2-2 ye getirdi. Son noktayı Serbay koydu ve bu önemli karşılaşmadan konuk ekip Büyük Ümitlerspor 3-2 galip ayrıldı. Bu sonuçla iki takımda 32 puana ulaştı.Ligde ilk 2. Sırayı ilgilendiren maçlarda B.Ümitlerspor Gelişimspor, GOP Bağlarbaşı ve Ç.Marmarayla karşılaşırken Şehreminispor ise Eseney,Zekeriyaköy ve A. Hürriyet ile karşı karşıya gelecek . Büyük Ümitlerspor kulübü Hocası Hüseyin Usta hedeflerinin kulübün 40. Yılında amaçlarının ligde 1. Amatör kümede mücadele etmek olduğunu belirterek Böyle köklü bir camiaya geldiğim için kendimi çok şanslı hissettiğini söyledi. Usta ligde 40. yılını dolduran büyük bir camiaya geldik bunun farkındayız. Kulübümüzün çok ateşli bir taraftar topluluğu var. Bu taraftara şampiyonluk. yakışır son 3 haftada disiplini elden bırakmayıp hedefe emin adımlarla gitmek istiyoruz’ şeklinde konuştu.
HABER-FOTOĞRAF;EROL EFTEKİN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.