HAZIRLIK MAÇLARI

17 Haziran 2016 Cuma

Bu ikiliye dikkatAfrika şampiyonasında tüm dikkatleri üzerine çeken Michael Chukwu ve VıktorNnahEjekwu için birçok takım transfer startı verdi.Her iki ayağını da kullanabilen başarılı sporcuların hedefi PTT 1.Lig.Kamp döneminde PTT Lig takımlarının kamplarına katılması beklenen sporcuların ülkelerinde profesyonel oynadıkları ve hedeflerinin ilerleyen zaman dilimlerinde Türk Futbolunda kalıcı olmak istediklerini belirttiler.

Son derece süratli olan VıktorNnahEjekwu rakip defansların korkulu rüyası olacak gibi görünüyor.Michael Chukwu ise driplinleri ve kaleyi gördüğünde mesafe tanımaksızın attığı şutlarla tanıyor.

İki sporcunun da oturum müsadesi bulunuyor ve Nijer'daki takımından alınması gereken evrakları ellerinde bulunmakta.Amatorun Dunyasi ekibi olarak her iki sporcuya da verimli bir transfer dönemi diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.