HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2016 Salı

Beyoğlu Yeniçarşı, Yeni Sezon İçin Start Verdi.

Beyoğlu Yeniçarşı, Yeni Sezon İçin Start Verdi.
2015 - 2016 sezonu Süper Amatör ligin flaş ekiplerinden Beyoğlu Yeni Çarşı yeni sezon için transfer çalışmalarını başlattı. 
Transferin ilk ismi Teknik Direktör;


Sezon öncesi transfer çalışmalarını Başkan Vekili Sayın Gökhan Zurnacı kontrolünde bir ekiple başlatan Beyoğlu Yeniçarşı ilk isim olarak Genç Teknik Direktör Mustafa Şahin ile anlaştı. Adnan Menderes ÜniversitesiBeden Eğitimi Bölümü mezunu olan genç Teknik Direktör 2011 yılında Trabzon Araklı Spor ile başladığı Teknik direktörlük macerasında 2 yıl bu kulüple çalıştıktan sonra 2 yılda bir başka Trabzon temsilcisi Araklaı Karadere Spor'u çalıştırdı. Geçtiğimiz sezon Sakarya temsilcisi Gölcük Karadeniz Spor'u çalıştıran genç hoca, 2016-2017 sezonunda Beyoğlu Yeniçarşı'nın başında yer alacak. Dün akşam saatlerinde Teknik Direktör Mustafa Şahin ile kulüp binasında yapılan anlaşma sonrasında yeni sezon transfer çalışmalarına da hız verdiklerini açıklayan Başkan Vekili Gökhan Zurnacı, şu an görüştüğümüz önemli isimler var. Beyoğlu Yeniçarşı bu sezon önüne koyduğu hedefe ulaşacaktır dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.