HAZIRLIK MAÇLARI

10 Haziran 2016 Cuma

Beyoğlu Yeni Çarşı'dan 10 Numara Transfer

Beyoğlu Yeni Çarşı'dan 10 Numara Transfer.
Uğur Aydın Beyoğlu Yeniçarşı dedi.
Yeni sezon hazırlıklarını titizlikle sürdüren Beyoğlu Yeniçarşı, Uzun yıllar profesyonel ligler de forma giymiş, oyun kurucu özelliklere sahip, çalışkan ve tecrübeli bir isim olan Uğur Aydın'ı kadrosuna katarak önemli bir transferi daha gerçekleştirdi.


Sezonun kapanması ile birlikte bir çok kulübün transfer listesinde yer alan Uğur Aydın, yenisezonda Beyoğlu Yeniçarşı takımının formasını giyecek.
Uğur Aydın Kimdir?
1981 doğumlu tecrübeli oyuncu, orta sahada, hem ofansif, hemde defansif özelliklere sahip yetenekli ve çalışkan bir ıoyuncu.
Futbola resmi olarak 11 yaşında Trabzon'da Sürmene Spor forması giyerek başlayan oyuncu. 2000 yılına kadar Araklı ve Arşin Spor formalarını giydi. 2001 yılında 20 yaşında ilk profesyonel sözleşmesini 1. lig takımlarından Bolu Spor ile gerçekleştirdi. 3 yıl Boluspor forması giydikten sonra alt yapısında da oynadığı Araklı Spor'a tranferi gerçekleşti. 2001 yılına kadar devam eden profesyonel lig mücadelesinde sırası ile Tokatspor 2 yıl, Araklı 1 yıl, Beylerbeyi 2 yıl, Gümüşhanespor 2 yıl ve en son Yeşil Bursa ile 2010 yılında profesyonel yaşamını sonlandırdı. Son 6 yıldır Bölgesel Amatör lig takımlarında başarı ile mücadele eden oyuncu, burada da bir çok takımın başarılı dönemlerine imza atmayı başardı.
Kozlu Belediye, Manisa Büyükşehir Belediye, Mudanya, Fatsa Belediyespor, Tekirdağ, Yeni Çan, Leventspor ve son olarak geçez sezon Mardin 47 spor formalarını giydi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.