HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2016 Cumartesi

Belediye takımlarının uçuk transfer rakamları Ankara'yı harekete geçirdiÖzellikle Bölgesel Amatör Lig takımlarının fahiş fiatlarla sporcu transfer etme çabaları Ankara'da ses buldu ve Belediyeler kurulacak bir komisyon tarafından mercek altına alınacak ve yapılan harcamalar tek tek incelenecek.
Özellikle para aklama,hortulama ve Amatör branşlara ayrılan paraların masraf gösterme bahanesi altında haksız kazanç elde etme yoluna gittiği bilgisine ulaşılması üzerine harekete geçen Parti Liderleri ivedi bir karar ile Komisyonları kurma kararı aldı.Çok kısa bir süre zarfında Belediyelerden Amatör branşlara aktarılan paraların kuruşu kuruşuna nerelere harcandığının hesabı sorulacak.Mercek altına alınacak ve hesaplarda yanlış kullanım ve uygulama yapan Belediyeler hakkında soruşturma açılarak hesaplara el koyulacağı ilk önlem maddesi olarak yer aldı.

3 yorum :

Adsız dedi ki...

1.sirada arnavutköy belediyesi spor u
İncelemeye alın. Çok malzeme ve ekmek çıkar

Ali uyankk dedi ki...

Aynen katılıyorum.
Başkan ve mudurler incelenen keşke

hasan basri bilir dedi ki...

Ali abi.
Mudurlerde başkanlarda incelenir.
Kimsenin caldigi yanına kalmaz
..Belediye spor da incelenir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.