HAZIRLIK MAÇLARI

28 Haziran 2016 Salı

Başakşehir Spor Kulübü Tekrar Ahmet Ağırman Dedi.

Başakşehir Spor Kulübü Tekrar Ahmet Ağırman Dedi.
Başakşehir Spor Kulübü hafta sonu kendi tesislerinde gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul sonrasında Başkan Ahmet Ağırman ile bir dönem daha devam kararı aldı. 


Başakşehir Spor Kulübü olağan Genel Kurulu'na tek liste ile gidilirken, yapılan oylamada tüm delegelerin oyunu aldı. Genel Kurul sonrası birlikte iftar yapan genel kurul üyeleri yeni sezon için başarı dileklerini başkana ilettiler.
Yeni oluşan yönetimde şu isimler yer aldı.
Başkan Ahmet Ağırman 
Yönetim Kurulu Üyeleri (Asil); Taceddin Özcan, Abdulkadir Kurt, Fatih Toraman, Furkan Uysal, Volkan Kahraman, Ömer Faruk Ay 
Yönetim Kurulu Üyeleri (Yedek); Tuncay Çetin, Lokman Çobanoğlu, Harun Leventoğlu, Cengiz Avcılar, Levent Akbay, Hayati Okuyucu, İsak Aydın
Denetleme Kurulu (Asil); Furkan Leventoğlu, Solmaz Eser, Yusuf Mayan
Denetleme Kurulu (Yedek); Süleyman Kanat, Hicri Melik, Teğmen Erdem  

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.