HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2016 Cumartesi

BAHÇELİEVLER KARMASINDAN EYÜP KARMASINA BEŞLİK TARİFE

BAHÇELİEVLER KARMASINDAN EYÜP KARMASINA BEŞLİK TARİFE
Turgay Şeren U-14 İlçeler Karması Turnuvası Çeyrek Final karşılaşmasında mücadele eden Bahçelievler Karması, Eyüp Karmasını 5 – 1 yenerek Yarı Finale yükseldi.


Beyoğlu Sahasında oynanan müsabakayı Serkan Koç, Sefa Şentürk, Melik Çelik hakem triosu yönetirken saha komiserliğini Yasin Aydın üstlendi. İhsan Değer’in yönetiminde ve Yaşar Mert’in hocalığında sahaya çıkan Bahçelievler Karmasının baskılı ataklarına cevap veremeyen Eyüp Karması kalesinde gördüğü iki gol sonucu ilk yarıyı 2 – 0 mağlup kapattı.


İkinci yarıda da etkin olan taraf Bahçelievler Karması bulduğu üç gol sonrası maçı 5 – 0 a taşırken son dakikada defansın hatasından yararlanan Eyüp Karması’nın attığı golle maç Bahçelievler Karmasının 5–1 üstünlüğü ile sona erdi.


Bahçelievler Karması aldığı galibiyetle Turgay Şeren U-14 İlçeler Karması Turnuvasında Yarı Finaleyükselirken rakibi daha önce grupta karşı karşıya geldiği ve 3–3 berabere kaldığı Güngören Karması oldu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.