HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2016 Pazartesi

Avcılar Yeşilkent, 1. Amatör Lige Yükseldi.

Avcılar Yeşilkent, 1. Amatör Lige Yükseldi.
İstanbul 2. Amatör lig 1. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Avcılar Yeşilkent Spor en yakın rakiplerinden Akören Spor karşısında aldığı galibiyetle ligin bitimine 2 hafta kala 1. Amatör lige çıkmayı garantiledi.


Avcılar Firuzköy Stadı'nda karşılaşan grubun iki i,ddialı takımı arasındaki müsabaka nefesleri kesti. Karşılaşmayı 3-2 kazanan Avcılar Yeşilkent bu sonuçla 2016-2017 sezonunda 1. Amatörligde mücadele etmeyi garantilerken, Yeşilkent Spor tarihinde ilk defa 1. Amatör lige yükselme başarısını da göstermiş oldu. Avcılar Yeşilkent Spor'a galibiyeti getiren goller Serkan Acar (2) ve Özkan Özçelik'ten geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.