HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2016 Salı

AVCILAR BELEDİYESPOR'UN SOL BEK'İ̇ SERTAÇ AYDIN'DA İSTANBUL BAFRASPOR'U TERCİH ETTİ.

AVCILAR BELEDİYESPOR'UN SOL BEK'İ̇ SERTAÇ AYDIN'DA İSTANBUL BAFRASPOR'U TERCİH ETTİ.
2016-2017 Futbol sezonunda İstanbul Süper Amatör Ligi'ninde mücadele edecek olan İstanbul Bafra Spor'da transfer çalışmaları son gaz devam ediyor. Avcılar Belediye Spor'un başarılı sol beki Sertaç Aydın'da yeni sezon için İstanbul Bafra Spor ile sözleşme imzaladı.

İStanbul Bafra Spor Kulüp Başkanı Fatih Demir "Transferlerimiz sonuna geldik. Programlarımız doğrultusunda 4 transferimiz kaldı. Özlenen adından sıkça söz ettirecek bir kadro oluşturduk. Alla (CC) yardımcımız olsun, Ssamsunluların İStanbul'daki gurur kaynağı olacağız  Taraftarlarımızdan ve İstanbul bafra Spor'a gönül veren sponsorlarımızdanbizleri takip etmesini istiyoruz." dedi.
Haber / Foto : AHMET MAVİ/İSTANBUL


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.