HAZIRLIK MAÇLARI

28 Haziran 2016 Salı

Ara Transfer'de Geldi, 2. Amatör'de Kral Oldu.

Ara Transfer'de Geldi, 2. Amatör'de Kral Oldu. 
Her transfer döneminin gözde isimlerinden Engin Yüksek, 2015 - 2016 ara transfer döneminde bir çok takımın listesinde olmasına rağmen tüm teklifleri geri çevirerek, futbola başladığı takım olan Pınar Spor ile anlaştı.

Pınar Spor Şampiyon, Engin Gol Kralı oldu.
2. Amatör lig 11. grupta mücadele eden Pınar spor ligin bitimine haftalar kala grupta namağlup olarak şampiyonluğunu ilan etti. Takımın gol ayağı Engin Yüksek ise 40 gol ve 18 asist ile 2. Amatör ligin gol kralı ünvanını kazandı. Gocü oyuncu 2. Amatör ligde futbola başladığı takımının 1. amatör lige yükselmesine çok  sevindiğini söylerken, birde serzenişte bulundu. İkinci yarı ile birlikte takımların iddialarından uzaklaştıkçe ligden çekildiklerini söyleyen genç oyuncu "Sezonun sonlarına doğru nerede ise maç yapmadık. Bu benim için üzücü oldu. Çok iyi bir sezon geçiriyordum. Kırılamaz bir rekora imza tacaktım." dedi.
Yeni sezonda da gözde
2016-2017 Futbol sezonunun hazırlıklarını sürdüren kulüpler, başarılı oyuncuyu kendi takımına katmak için adeta yarışıyor. Şu anda birkaç kulübün kıskacında olan golcünün hedefi üst sıraları hedef yapan bir takım.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.