HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2016 Salı

Altay Onar, Senem Dursun ile dünya evine girdi.

Altay Onar, Senem Dursun ile dünya evine girdi.
İstanbul Sinopspor Teknik Direktörü Altay Onar'an mali müşavir Senem Dursun ile dünya evine girdi. İstanbul Sinopspor genç ve tecrübeli teknik direktörü Altay Onar, Senem Dursun hafta sonu Maslak Kasrı düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

Yaklaşık 400 davetlinin katılığı düğün törenine Onar’a ve Dursun çiftin yakın arkadaşları İş, Spor sanat camiası bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.
Maslak Kasrı da Bakırköy Belediye meclis üyesi ve aynı zamanda gelinin yengesi olan Hatice Dursun’un kıydığı nikâh merasiminde Altay Onar, Senem Dursun çiftinin şahitleri eski maliyle Bakanı Mahsum Türker, İSMMMO onursal Başkanı Yahya Arıkan, NTV Haber sunucusu R.celal Pir, MESİAD Başkan yardımcısı Gürbüz Oruç, İstanbul Sinopspor Kulüp Başkanı Ramazan Aşçı iki çiftin şahitliklerini yaptılar.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.