HAZIRLIK MAÇLARI

29 Haziran 2016 Çarşamba

Ahmet Çabuk, Tuzla’ya Yeni Stad Müjdesi Verdi

Ahmet Çabuk, Tuzla’ya Yeni Stad Müjdesi Verdi
Tuzla Aydınlı’da 7.000 kişilik stada kavuşacak;
Tuzlaspor kulübü başkanı Ahmet Çabuk Yerel basın mensuplarına verilen iftar yemeğinde Tuzla Belediye başkanı Şadi Yazıcı’nın selamlarını iletti ve Aydınlı’da bulunan  Patlayıcıların üst kısmındaki çöp döküm alanına Tuzla spor kompleksi yapılacağını söyledi.


Başkan Ahmet Çabuk Tuzla Aydınlı spor kompleksi projesinin 1 yılda tamamlanacağını, 2017-18 sezonunda Tuzlaspor maçlarını yeni stadında oynayabileceklerini belirtti ,

Tuzla Belediye başkanı Şadi Yazıcının Tuzla ilçesine yani bir stad kazandırma çalışmalarını başlattığını, Aydınlı çöp döküm alanındaki yere 7.000 kişilik Spor kompleksi projesinin fizibilite çalışmalarının yapılmakta olduğunu ifade etti.

Ahmet Çabuk Tuzla Belediye başkanı Şadi Yazıcı’ya Tuzlaspor kulübünün bugünlere gelmesinde yaptığı maddi ve manevi katkıları nedeniyle kendisine Tuzlaspor kulübü yönetimi olarak teşekkür ettiklerini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.