HAZIRLIK MAÇLARI

27 Haziran 2016 Pazartesi

2016 - 2017 SEZONU AMATÖR LİGLERİN BAŞLAMA TARİHLERİ BELLİ OLDU

2016 - 2017 SEZONU AMATÖR LİGLERİN BAŞLAMA TARİHLERİ BELLİ OLDU.
2016 - 2017 Sezonunda İstanbul'da oynanacak olan Amatör liglerin başlama tarihleri belli oldu. İlk etapta oynanacak olan Süper Amatör Liginin başlama tarihi 10 - 11 Eylül 2016 olarak belirlenirken,
1.Amatör Lig'in 1-2 Ekim, U15 Liginin 24-25 Eylül, U17 Liginin ise 8-9 Ekim tarihlerinde başlaması planlanmıştır. İlk etapta başlayacak olan liglerimizin haftalık lig planlaması ve diğer liglerimizin başlangıç tarihleri ise önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.  

Liglerimizin planlaması yapılırken; lisans işlemlerinde yaşanabilecek yoğunluk durumu, altyapı futbolcularının katılacakları TEOG sınavı gibi Türkiye Genelinde yapılacak sınavlar, 2017 yılı Ramazan Bayramı ve resmi bayram günleri gibi çeşitli kriterler göz önünde bulundurularak hazırlıklar yapılmıştır. 

İlk etapta başlayacak olan liglerimizin Statüleri ise önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Tüm kulüplerimize 2016 - 2017 sezonunda başarılar dileriz.
Kaynak : tffistanbul

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.