HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2016 Pazartesi

1453 MaltepeGençlik Bayan Futbol takımı istim üstünde
1453 Maltepe Gençlik Bayan Futbol Teknik Sorumlusu Tamer DÜZCÜ tecrübesi ile  Genç Kızlar Şampiyonasına yoğun bir tempoda hazırlıklarına devam ediyor.
Takımında çok iyi yeteneğe sahip 1999-2002 doğumlu kızların olduğunu,bunların gelecekte Milli takıma kadar gideceğini ve çok güven verici bir ekip olduklarını ifade etmektedir.


Bayan Futbolunda tecrübeli ve deneyimli bir hoca olarak genç yetenekleri futbol havuzunda tutmak yerine , başarılı oyuncuların vitrinde olması esastır.


Temmuz ayında başlayacak ligde çok güvenli ve başarılı bir takım olduğumuzu herkes görecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.