HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

Zeytinburnu U14 İlçe Karması Çalışmalarını Sürdürüyor.


Zeytinburnu U14 İlçe Karması Çalışmalarını Sürdürüyor.
İASKF'nun organize ettiği Turgay Şeren U14 ilçe karmaları futbol turnuvasının heyecanı tüm ilçeleri sardı. Zeytinburnu ilçesi de çalışmalarını son hızla devam ettiriyor. Teknik Direktörlüğünü Erhan Tan'ın yaptığı Zeytinburnu karması ilçenin çeşitli takımlarından seçilen 18 futbolcu ile çalışmalarına devam ediyor.

Salı ve Perşembe günleri olmak üzere haftada 2 gün Merkezefendi Stadı'nda çalışmalarını  sürdüren Zeytinburnu Karmasında bazı mevkiler hala net olarak oturmuş değil. Teknik Direktör Erhan Tan "Çalışmalarımızı son derece titizlikle sürdürüyoruz. Zeytinburnu karmasını turnuvaya hazırlayıp burada çocuklarımızı öne çıkarmak istiyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.