HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

YEŞİLBAYIR- TAŞOLUK MAÇI YARIDA KALDI

YEŞİLBAYIR- TAŞOLUK MAÇI YARIDA KALDI
Amatör 2.Küme 2.Grupta oynanan Yeşilbayır- Taşoluk maçı 76. dakikada çıkan olaylar nedeniyle skor 1-0 konuk ekibin lehine devam ederken yarıda kaldı.

Hadımköy Stadı’nda oynanan maç büyük bir çekişmeye sahne olurken deplasmanda istekli bir oyun ortaya koyan konuk Taşoluk 15. dakikada bulduğu golle 1-0 öne geçti. Oldukça gergin geçen maçta kırmızı kartlar havada uçuştu. 22. dakikada karşılıklı çıkan tartışmada Yeşilbayır’dan Ertuğrul, Taşoluk’tan da Esat Yaşar kırmızı kartla oyun dışında kaldı.


İlk yarıda başka gol olmayınca Taşoluk soyunma odasına 1-0 önde gitti. Maçın ikinci yarısı da büyük bir çekişmeye içinde geçti. Taşoluk’tan İbrahim Bildik 63. dakikada kırmızı kart görünce konuk ekip sahada 9 kişi kaldı. 75. dakikada bu kez aynı pozisyonda Taşoluk’tan Murat Aydın, Taşoluk’tan da Halil kırmızı kart görünce ev sahibi ekip sahada 9 kişi, konuk ekip de 8 kişi kaldı.


Kırmızı kartlar sonrası saha karıştı. Tribünden de bazı seyircilerin sahaya girmesiyle birlikte maçın hakemi güvenliği gerekçe göstererek karşılaşmayı tatil etti. Hakemin raporunda Yeşilbayırlı taraftarların sahaya atladığı gerekçesiyle müsabakayı tatil ettiğini belirttiği elimize ulaşan bilgiler arasında. Karşılaşma ile ilgili kararın da hakem ve saha komiserinin raporları doğrultusunda federasyonun vereceği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.