HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2016 Salı

Yeni Ufukspor'dan Güzelhisar'a yarım düzine gol.

Yeni Ufukspor'dan Güzelhisar'a yarım düzine gol.
İstanbul 2.Amatör Lig 9.Grupta prestij maçları oynayan Küçükçekmece Yeni Ufukspor kendi sahasında ağırladığı Güzelhisarspor takımını güzel futbolu ve bir birinden güzel gollerle 6-2 mağlup ederek üç puanı aldı.

Küçükçekmece Kemal Aktaş sahasında neşat Vatansever,Ceylan Ateş ve Ufuk Tanrıkulu hakem triosunun yönettiği karşılaşma da ev sahibi Yeni Ufukspor takımı her iki yarı da üstün futbolun yanı sıra attığı bir birinden güzel gollerle Güzelhisarspor takımını 6-2 yenerek üç puanı alan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.