HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2016 Pazartesi

YENİ LİDER ESENYURT ACAR


YENİ LİDER ESENYURT ACAR
U 19 Liginde zirve mücadelesi veren iki takımın 3 puan savaşında Esenyurt Acar, ev sahibi olarak çıktığı maçta Avcılar Yeşilkent’i 2-1 mağlup ederek haftayı lider kapattı.

Esenyurt Belediye Stadı’nda oynanan maçta ev sahibi ekibe 3 puanı getiren iki golü Çetin Gövercin ve Adem Can Şeker attı. Bu sonuçla Esenyurt Acar puanını 17’ye yükselterek zirvenin yeni sahibi olurken haftaya lider giren Avcılar Yeşilkent de 15 puanda kalarak ikinci sıraya geriledi.

7. HAFTA TOPLU SONUÇLAR

ÇANAKÇA 0(H) - 3 BEYLİKDÜZÜ 2011

AMBARLI IŞIK 3 - 2 SİLİVRİ ALİBEY

İSTANBUL ARENA 0 - 6 AVCILAR CİHANGİR


ESENYURT ACAR 2 - 1 AVCILAR YEŞİLKENT8. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI

AVCILAR YEŞİLKENT - BEYLİKDÜZÜ 2011

İSTANBUL ARENA - SİLİVRİ ALİBEY


ESENYURT ACAR - AMBARLI IŞIK

ÇANAKÇA 0 - 3 AVCILAR CİHANGİR (HÜKMEN) 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.