HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2016 Cumartesi

YALIKÖY BAŞLADI, ÖRNEK BİTİRDİ: 4-1

YALIKÖY BAŞLADI, ÖRNEK BİTİRDİ: 4-1
Amatör 2.Küme 2.Grupta prestij mücadelesi veren Esenyurt Örnek İdman Yurdu ile Yalıköyspor kozlarını Esenyurt Belediye Şehir Stadı’nda paylaştı.
Maçın ilk yarısını 1-0 önde kapatan Yalıköy ikinci yarıda oyundan düşünce fark yemekten kurtulamadı: 4-1.


İkinci yarıda sahada oyunun kontrolünü eline geçiren ev sahibi ekip farka koştu.
Son haftalarda ortaya koyduğu futbolla büyük beğeni toplayan Yalıköy, rakibi önünde ilk yarıyı 38. dakikada Selman’ın attığı golle 1-0 önde kapattı.
 İlk yarıda dirençli bir oyun ortaya koyan Yalıköy ikinci yarıya iyi başlayamadı. Esenyurt Örnek İdman Yurdu 49. dakikada Ramazan’ın attığı golle ikinci yarıya adeta golle başladı: 1-1.
 Golden sonra Yalıköy bir süre dirense de 81. dakikada Oğuzalp’in golü ev sahibi ekip adına skoru 2-1 yaptı. İkinci yarısı mükemmel bir mücadeleye sahne olan maçın 85. dakikasında sahneye çıkan Mesut Yonca skoru 3-1 yaptı. 89. dakikada sahneye çıkan Muhammet maçın skorunu belirledi: 4-1.
 Bu sonuçla Esenyurt Örnek İdman Yurdu 9 puana yükselirken Yalıköyde 6 puanda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.