HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mayıs 2016 Salı

Utaş Uşakspor, dış transferde bombayı patlattı. Ömercan Aslan'ı kadrosuna kattı.

Utaş Uşakspor, dış transferde bombayı patlattı. Ömercan Aslan'ı kadrosuna kattı.


Yeni sezonda kutlayacağı 50.yılında Uşak'ın profesyonel lig özlemine son vermek isteyen Utaş Uşakspor yönetimi, başlattığı iç ve dış transfer çalışmalarında teknik heyetin raporu doğrultusunda bugüne kadar iç transferde; Levent Aktuğ, Hakkı Hakan Özhan, Şerif Ali Eğilmez dış transferde; Sökespor'dan Kadir Söylemez, Kütahyaspor'dan Serhat Çiçek ve Edirnespor'dan Şükrü Can Yılmaz'ı kadrosuna kattı.
Utaş Uşakspor son olarak bugün dış transferde, 2014-2015 sezonunda Utaş Uşakspor formasını lig'de 24, Türkiye kupasında 1 kez giyen, Somaspor'dan Ömercan Aslan'ı kadrosuna dahil etti.
Geçen sezon Somaspor formasını 12 kez giyerek, 1 gole imza atan Ömercan Aslan kariyerinde; Bulancakspor, Zonguldak Kömürspor, Ayvalıkgücü Belediyespor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Utaş Uşakspor ve Somaspor formalarını Türkiye kupasında 1, 3.Lig'de 57, BAL'da 104 kez giyerek fileleri 7 kez havalandırdı.
SERVET SARUN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.