HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

U19 MAÇINI FIFA KOKARTLI HAKEM YÖNETTİ..!


U19 MAÇINI FIFA KOKARTLI HAKEM YÖNETTİ..!
Karadeniz Ereğli 2.Amatör U-19 Liginde Zonguldak Ereğli Spor (Z.E.S) rüzgârı esiyor. Ligin üçüncü hafta karşılaşmasında Zonguldak Ereğli Spor rakibi Kepezspor’u 5-0 mağlup etti.Beyçayırı Sahasında oynanan müsabakanın bir diğer özelliği ise tüm hakemlerin bayan olmasıydı. Karşılaşmayı Batı Karadeniz’in tek FİFA kokartlı Hakemi Sibel Kolçak yönetirken yardımcılıklarını ise Natalia Alexeeva ve Esra Arıkboğa yaptı. Böylece Ereğli Amatör futbol tarihinde ilk defa resmi bir erkek futbol maçını 3 bayan hakem yönetti.


Karşılaşmayı baştan sona üstün götüren Zonguldak Ereğli Spor ilk golü 24.dakikada Durmuş ile buldu. Karşılaşmanın 37.dakikasında ise Zonguldak Ereğli Spor’un en skorer ismi Mert Candan Kepezspor ağlarını havalandıran isimdi. Karşılaşmanın ilk yarısı 2-0 sona erdi.


İkinci yarıda oyundan düşmeyen ve temposunu arttıran Zonguldak Ereğli Spor’da stoper Salih Bayar girdiği ikili mücadelede kafa topuna çıkarken rakibine çarptı. Çarpışma sonrası Salih’in burnu kırıldı ve ambulans ile hastaneye kaldırıldı.


Maçın 67.dakikasında Umut Sefa skoru 3-0 yaptı. Farkın 3’e çıkmasının ardından oyundan düşen Kepezspor’da 71.dakika Onur Okumuş kırmızı kart ile oyundan ihraç edildi.


Bu dakikadan sonra 10 kişi kalan Kepezspor 4.golü 80.dakikada yeniden Mert Candan’dan kalesinde gördü. Karşılaşmanın son golü ise ilk golün sahibi Durmuş’tan 90+1’de geldi.


Ligin üçüncü haftasında da 3 puan alan Zonguldak Ereğli Spor puanını ligde 9 yaparak üçte üç yapmış oldu. Kepezspor ise ligde 6 puanı bulunuyor.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.