HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mayıs 2016 Pazar

U-19 Türkiye Şampiyonası Balıkesir grup merkezinde şampiyon Bursa Arabayatağıspor.

U-19 Türkiye Şampiyonası Balıkesir grup merkezinde şampiyon Bursa Arabayatağıspor.
U-19 Türkiye Şampiyonası 2.kademe maçlarında Balıkesir grup merkezinde Bursa Arabayatağıspor-Konya Selçuklu Belediyespor'u 6-1 yenerek adını 4'lü finale yazdıran ekip oldu.

74 ilden 133 takımın katılımı ile start alan U-19 Türkiye Şampiyonası'nda 2.kademe karşılaşmaları 25 takımın katılımı ile Amasya, Balıkesir, Bursa ve Malatya grup merkezlerinde bugün oynanan final karşılaşmaları ile tamamlandı.
Balıkesir grup merkezinde; Antalya Muratpaşa Belediyespor, Aydın Nazilli Yıldızgücüspor, Bursa Arabayatağıspor, Bursa Kestel Belediyespor, İstanbul CFS Bağcılarspor, İstanbul Çeliktepespor ve Konya Selçuklu Belediyespor takımları 2.grupta mücadele etti.
A grubunda İstanbul CFS Bağcılarspor'u 3-2 ve Nazilli Yıldızgücüspor'u 4-1 yenerek adını finale yazdıran Bursa Arabayatağıspor, finalde Konya Selçuklu Belediyespor ile karşılaştı.
Karşılaşmayı Aycan 2, İbrahim 2, Okan ve Sercan'ın golleri ile 6-1 kazanan Bursa temsilcisi Arabayatağıspor adını 4'lü finallere yazdıran ekip oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.