HAZIRLIK MAÇLARI

5 Mayıs 2016 Perşembe

Türkiye Şampiyonalarının Vazgeçilmez Ekibi Kadıköy Spor Kastamonuda


Türkiye Şampiyonalarının Vazgeçilmez Ekibi Kadıköy Spor Kastamonuda.
U15 ve U17 Türkiye şampiyonalarında son 4 takım arasına akalan v burada final oynayarak Türkçye ikncisi olaak ayrılan Samsun temsilcisi Kadıköy Spor U19 Türkiye Şampiyonası 1. kademe elemelerinde Kastamonu grubunda yer aldı.

Çekilen kura sonrası yarın Saat 14.00'de Zonguldak Kilimli ile karşılaşacak olan KAdıköy Spor, karşılaşmanın oynanacağı Hasan Doğan Spor Kompleksi'nde kısa bir idman yaparak. MAçın oynanacağı saati bekleöeye başladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.