HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mayıs 2016 Pazar

TUNA SPOR BAL'DA KALDI.

TUNA SPOR BAL'DA KALDI.
Bölgesel Amatör Lig için Play Out müsabakasında Bölgesel Amatöe lig temsilcisi Bayrampaşa Tuna Spor ile Süper Amatör Lig temsilcisi Yeşilköy Spor, Avcılar Belediyesi Firuzköy Stadı'nda karşı karşıya geldiler.

Bölgesel Amamtör lig 12. grupta ligi 3. sırada bitirmiş olmasına rağmen Statü gereği Play Out oynamak zorunda kalan Tuna Spor, daha önce de 3 yıl statü gereği oynadığı play out maçında BAL'a veda etmişti. 
Bu sefer aynı sonu yaşamak istemeyen Tuna Spor karşılaşmada daha temkinli oynadı. İlk yarısı golsüz biten karşılaşmanın ikinci yarısının 65. dakikasında Kaan Yüksel'in golü ile öne geçen Tuna Spor skoru koruyarak önümüzdeki sezonda BAL'da kalmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.