HAZIRLIK MAÇLARI

9 Mayıs 2016 Pazartesi

Timsahlar 2. Kademeye İsmini Yazdırdı.

Timsahlar 2. Kademeye İsmini Yazdırdı.
U19 Türkiye ŞAmpiyonası 1. kademe Kütahya grubunda mücadele den Kestel Spor, finalde bir başak Bursa Temsilcisi Fethiye İdman Yurdu'nu 2-1 ile geçerek adını 2. kademeye yazdırdı.


U19 Türkiye Şampiyonası Kütahya grubunda yer alan Bursa Kestel Spor, Manisa Akhisar Yıldırım Spor ve Denizli Tekstil Spor'la aynı grupta yer aldı. İlk gün müsabakasında Manisa Akhisar Yıldırım Spor ile karşılaşan Bursa Temsilcisi zorlu geçen müsabakadan Arif, Mert ve Tayfun'un golleri ile 3-2 galibiyetle ayrılarak avantaj yakaladı. Cuma gününü dinlenerek geçiren Kestel Cumartesi günü Denizli Tekstil Spor'la karşı karşıya geldi. İlk maça göre daha rahat geçen maçın sonunda Yusuf ve Tayfun'un golleri ile sahadan 2-0 lık galibiyetle ayrılan Kestel Belediyespor grup şampiyonu olarak adını bölge finaline yazdırmayı başardı. Bölgenin diğer grubundan da finale kalan takım diğer Bursa temsilcisi Fethiye İdman Yurdu olunca Bölge finali Bursa derbisine döndü.
Bugün oynana final müsabakası son derece çekişmeli geçti Ancak 90 dakika sonunda sahadan 2-1 galibiyetle ayrılan Kestel adını 2. kademeye yazdırmaya hak kazandı.
Kestel Belediye Spor'a galibiyeti getiren goller Arif Acar ve Enes Atan'dan geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.