HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2016 Cumartesi

TAYGUN HOCA KAVACIKSPORDA

TAYGUN HOCA KAVACIKSPORDA 
Beykoz ilçesinin başarılı takımlarından kavacıksporda alt yapılar teknik ekibine son katılan isim bu sene çalıştırdığı okul takımını istanbul anadolu yakasında grup şampiyonu yapan Taygun Kuşdemir oldu. 


Taygun KUŞDEMİR kimdir ?

Haliç Üniversitesi Beden Eğitim Spor Yüksekokulu mezunu olan ve halen Gelişim üniversitesinde hareket ve antreman bilimi dalında yüksek lisans yapan genç teknik direktör, antrenörlüğe 2010 yılında Beykoz Fenerbahçe futbol okullarında başladı. Sırasıyla Denizcilik İşletmeleri,Riva spor,Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti futbol okulları,Kağıthane Sporun alt yapısı ve 2013-2014 sezonunda kağıthane spor a takım yardımcı antrenörü olarak çalıştı. Başarılı çalıştırıcı halen Beykoz İlçesi Okullarından Fevzi Çakmak Anadolu Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmenlik görevinde bulunuyor. Okulun Futbol Takımında da Antrenörlüğünü yapmaktadır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.