HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2016 Pazartesi

Tatile Devam, Liderden Selam


Tatile Devam, Liderden Selam
Pendik Kaynarca Spor, Antalya'dan Liderlik Koltuğuna Oturdu.
İstanbul 2. Amatör  Lig 15. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Pendik Kaynarca Spor, 10. hafta rakibi Öz Esatpaşa spor ligden çekildiği için haftayı hükmen galibiyetle kapattı. Liderin puan kaybettiği hafta da Antalya'dan liderlik koltuğuna oturdu.

10. haftayı havuzda sutopu oynayarak geçirdiler.

2. Amatör lig 15. grupta Pendik Kaynarca, Sancaktepe, Anadolu Kartallar, Üsküdar İcadiye ve Öz Ataşehir arasında devam eden şampiyonluk yarışı bu hafta ilginç bir şekilde sonuçlandı. Üst sıralarda yer alan takımların birbirleri ile mücadele ettiği 10. hafta programında 2. sırada yer alan Pendik Kaynarca ligden çekilen Öz Esatpaşa ile eşleştiği için haftayı oynamadan hanesine 3 puan yazdırarak geçirdi ve puanını 25'e yükseltti. Diğer şampiyonluk adayları Sancaktepe ve Anadolu Karatalları berabere kalarak puan kaybedince, liderlik koltuğunu devralan Pendik Kaynarcalı Sporcular tatilde liderliğinde tadını katlanarak çıkarttılar.Liderliğin keyfi böyle bir başka çıkıyor. 
Fikstür olarak avantajlı bir duruma geçtiklerini kaydeden Pendik Kaynarca Spor'lu futbolcular artık buraya demir atacaklarını ve sezon sonunda hedefe ulaşacaklarını söylediler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.