HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

Muğlaspor 3.Lig'de
Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Sultangazispor takımı Muğlaspor ile hayati önem taşıyan müsabaka için son hazırlıklarını yaptı ve müsabakaya sayılı dakikalar var.Kazanan takım 3.Lige merhaba diyecek.
Müsabakanın başlama vuruşundan itibaren tüm önemli anlarını sizlerle buluşturacağız.Temsilcimize bu zorlu müsabaka öncesinde bol şans ve başarılar diliyoruz.

İki takım taraftarı da tribünlerdeki yerini almış durumda.


Yaklaşık 3500 Sultangazispor,4500 kadar da Muğlaspor taraftarı maçı Stadyumdan canlı takip ediyor.


İki takımda son derece istekli bir şekilde müsabakaya başladı.İki takım taraftarıda takımları lehine tezahuratlarda bulunuyor.


Muğlaspor BurakEmre'nin güzel golüyle 1-0 öne geçti.Sağ taraftan ceza sahasına giren BurakEmre kaleci Ahmet'in yanından topu filelere gönderdi.


Muğlaspor atakları genellikle sağ taraflarından geliyor ve bu tarafa önlem almak lazım.Şok golün etkisinden hala kurtulamadı Sultangazispor ve bu durum can sıkmaya devam ediyor.Sultangazispor istekli ama malesef istediği gol için etkili ataklar gerçekleştiremiyor.


Ceza sahası dışından şutlarla gol arayan Sultangazispor şu ana kadar golü bulamadı.Dakikalar 23.'ü gösteriyor.

Bütün ataklarını kendi sağ taraflarından gerçekleştiren Muğlaspor karşısında bu kanat ataklarına bir önlem alınması lazım.

Şoku atlatan Sultangazispor rakip sahaya kolay geçmeye başladı ama hala beklediğimiz etkili ataklar gerçekleşmiyor.


Muğlaspor Coşkun ile etkili bir pozisyon yakaladı.Orta şut karşımı vuruş direkten döndü ve yüreklerimiz resmen ağzımıza geldi.Bu atakta sağ taraftan geldi.


Bu sağ kanat başımıza bu gün resmen iş açtı.33.dakikada ilk ciddi gol şansımızda Onur'un sağ çaprazdan vuruşunu kaleci Hasan güçlükle kurtardı.İlk kırkbeş dakika sonucu Muğlaspor 1-0 Sultangazispor.

İkinci yarıya iyi başlayan Sultangazispor Serdal Öz ile beraberliği yakaladı.Muğlaspor'da Okan Avcı ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü ve son yarım saat bir kişi eksik oynayacak.


Kazanılan penaltıyı gole çeviren Serdal Öz Sultangazispor takımını 2-1 öne geçirdi.

Öne geçmenin verdiği moral ile çok daha iyi oynayan Sultangazispor takımı adım adım 3.Lige yürüyor.


Müsabakada son on dakikaya girilmek üzere.Bu kez penaltıdan Burak Emre skora denge getirdi.


Sultangazispor 2-2 Muğlaspor dakika doksan.Müsabaka uzatmalara gitti.İki takımda son derece sıcak ve nemli havada oynanan müsabakaya asılıyor ve tüm gücüyle mücadele ediyor.


Uzatma dakikalarında rakibi bir kişi eksik oynayan Sultangazispor bu avantajını kullanmaya çalışacak.

Uzatma dakikalarında resmen Sultangazispor takımının penaltısı yendi.Ceza sahası içinde elle oynamaya dışarda dendi ve kullanılan serbest vuruşta Serdal Öz'ün vuruşu aut ile neticelendi.


İlk uzatma bitmek üzere.


Dakikalar 113.dediği anda Ebubekir'in golüyle Muğlaspor takımı 3-2 öne geçti.İnanılmaz bir son yedi dakika izleyeceğiz.


Heyecan dorukta.Bir gol ve en azından penaltılara taşımak lazım.İsmael Kone beraberliği getirdi.Bu heyecana kalp dayanmaz.Malesef penaltılarla 3.Lig bileti kaçtı.Müsabaka ile ilgili birçok foto ve haber ilerleyen dakikalarda haberin devamında yer alacaktır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.