HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2016 Pazartesi

Sporda şiddet bu kez Antalya'da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda (ASKF) yaşandı.


Sporda şiddet bu kez Antalya'da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda (ASKF) yaşandı.

Sporda şiddet bu kez Antalya'da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda (ASKF) yaşandı. İddiaya göre, Antalya Sanayispor idarecisi Mustafa Aykara, minik takımların yeni lisans evraklarını ASKF'ye bırakması için oğlu eski hakem Caner Aykara'ya verdi. Aykara, ASKF'de evrakları teslim ederken Federasyon Genel Başkanı Metin Bulut'un kendisine ağır hakaret ettiğini söyleyerek durumu babasına bildirdi. Baba Mustafa Aykara yanına Türkiye Amatör Futbolcular Federasyonu (TAFF) Antalya Şube Başkanı Adnan İmirgi'yi alarak ASKF merkezine gitti. Burada sözlü başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Orada bulunanlar kavgayı ayırmaya çalışırken, merkez çalışanları da kavgaya dahil oldu. Uzun süre yumrukların ve tekmelerin konuştuğu kavgayı polis ayırdı.
Videoyu izlemek için lütfen linki açınız.

http://www.haberler.com/antalya-sporda-siddetin-adresi-bu-kez-antalya-8397901-haberi/

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.