HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2016 Salı

Söğütlüçeşme Orta Okulu Gurur Kaynağı Oldu.

Söğütlüçeşme Orta Okulu Gurur Kaynağı Oldu.
Küçükçekmece Belediyesi Spor Okulları bünyesinde Atletizim eğitimimi gören Söğütlüçeşme Orta Okulu Küçük kız puanlı Atletizim takımı takım halinde Aydın ilinde yapılan Türkiye şampiyonasında 32 Takım arasından Türkiye 2.si olurken sporculardan Dilay Yıldızhan 800 metrede 2.21.44 lük derecesi ile Türkiye şampiyonu oldu.


Dilay Yıldızhan geleneği bozmadı.
Söğütlüçeşme Orta Okulu ve Küçükçekmece Belediyesi Spor Okulları Atletizim öğrencisi olan Dilay Yıldızhan İlçe, İstanbul şampiyonalarının ardından Aydın ilinde yapılan Türkiye şampiyonasında 800 metrede 2.21.44 lük derecesi ile Türkiye şampiyonu olarak geleneği bozmadı.
Söğütlüçeşme Orta Okulu Beden Eğitim Öğretmeni aynı zaman da Küçükçekmece Belediyesi Atletizim hocası Serkan Öztürk, Küçükçekmece Belediyemizin adını bir kez daha şeref kürsüsüne taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Türkiye Şampiyonasında vermiş olduğumuz bu mücadelede bizlere her türlü desteği veren Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz, Söğütlüçeşme Orta Okulu Müdürümüz Turgut Ercan, Küçükçekmece Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Nurettin Çevik, Küçükçekmece Belediye Kültür ve Sosyal İşler spor Şefi Halil İbrahim Sarp, Spor Koordinatör'ü Arif Afgan sporcularımızı ve öğrencilerimiz adına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.