HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Soğuksu'da Kadir Gemici Dönemi Başladı.

Soğuksu'da Kadir Gemici Dönemi Başladı.
İstanbul Süper Amatör Ligi takımlarından Soğuksuspor, yeni sezon için A Takım Antrenörlüğüne Kadir Gemici ile sözleşme imzaladı.

Kadir Gemici ile imzalanan sözleşme sonrasında görüşlerini açıklayan Soğuksuspor Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu, “Kadir hocamızla ve yeni transferlerimizle sezona iddialı bir şekilde hazırlanacağız. Yeni sezon tüm takımlara hayırlı olsun” dedikten sonra, kısaca görüşlerini açıklayan Kadir Gemici “Bana duyulan güvenden ve verilen görevden dolayı tüm camiaya teşekkür ediyorum. Her zamankinden daha hırslı ve motiveyim. Herkes için hayırlısı olsun” diyerek sözlerine son verdi.

Futbolculuk döneminde Ortaçeşme, Paşabahçespor,Tokatköyspor ve Çubukluspor formaları giyen ve Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olan Kadir Gemici, 2010 yılında Çubukluspor’da antrenörlüğe başladı. Çubukluspor’un bütün alt yapı takımlarında çalışan ve son olarak A Takım Antrenörlüğü de yapan Kadir Gemici, Çubukluspor'da antrenör olarak defalarca şampiyonluk yaşadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.