HAZIRLIK MAÇLARI

3 Mayıs 2016 Salı

Şirintepe, Kaptanını Askere Uğurladı.


Şirintepe, Kaptanını Askere Uğurladı.
Şirintepe futbolcusu İsmail Hakkı Sevim takım arkadaşları ve genç takım oyuncuları tarafından dün kulüp binasında yapılan etkinlikle askere uğurlandı.
Hafta sonu oynanan İstanbul Sivas maçına tüm takım arkadaşlarının isteği üzerine kaptanlık pazı bandı ile çıkan İsmail Hakkı müsabakanın son dakikaya kadar gergin geçmesi ve son saniyeler de sahada iki takım oyuncuları arasında gerginlik yaşanması sonucu takım arkadaşlarını oyuncuya hazırladığı sürpriz uğurlama yapılamamıştı. Ancak kulüp yönetimi hocalarında ortak kararı ile dün yapılması gereken genç takım ve A takım antrenmanını iptal ederek kulüpte sporcuya askerlik uğurlaması gerçekleştirdi.


Genç futbolcu herkesle teke tek vedalaştı. Arkadaşlarına ligin geri kalan kısmında başarılar dileyen futbolcu arkadaşlarından bu sezon şampiyonluk sözü aldı. Akşam geç saatlerde kulüpten ayrılan oyuncu Çanakkale'ye askerlik görevini yapmak için yola çıktı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.