HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

ŞİMDİ ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI SÖYLEME VAKTİ. (VİDEO HABER)


ŞİMDİ ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI SÖYLEME VAKTİ. (VİDEO HABER)
Bugün Kütahya Dumlupınar Stadı'nda Konya temsilcisi Sarayönü Belediyespor'a karşı ilk yarıda bulduğu gollerle 2-0 galibiyetle sahadan ayrılarak adını 3. lige yazdıran Halide Edip Adıvar, İstanbul'da çoşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılandı.


Şişli Alev Alev
Halide Edip Adıvar Spor'un şampiyonluk aeşi Şişli'yi sardı. Akşam saatlerinde Şişli Belediye binası önünde takımın gelişini bekleyen taraftar topluluğu, takım otobüsünün caddeye girmesi ile birlikte meşalelerini yakarak onları coşkulu bir şekilde karşıladı.
Bugün Şişli Ayakta
Şampiyon futbolcuları davul zurna ile karşılaşayan Şişli ve Halide Edip Adıvar mahallesi halkı kutlamaların gece geç saatlere kadar süreceğininde sinyalini verdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.