HAZIRLIK MAÇLARI

2 Mayıs 2016 Pazartesi

Sefaköy Kartalspor ve Mecidiyeköy U19 Takımları 1-1'lerini Üzmediler.


Sefaköy Kartalspor ve Mecidiyeköy U19 Takımları 1-1'lerini Üzmediler.
U19 2. lig 7. grubun iki yenilgisiz takımı Sefaköy Kartal Spor ile Mecidiyeköy Spor Sefaköy Kartal sahasında karşılaştı.

İstanbul U 19/2 Gençler ligi 7.Grupta Lider Sefaköy Kartalspor takipçisi Mecidiyeköyspor takımı ile Sefaköy Kartal sahasında oynadığı önemli maçta karşılıklı atılan gollerle müsabakadan 1-1'lik skorla beraberlikle ayrıldı.

Ligin 7.Haftasın Grubun iki yenilmeyen takımlarından olan Sefaköy Kartalspor, Mecidiyeköyspor takımları Sefaköy Kartal sahasında karşı karşıya geldiler. Haftanın bu önemli karşılaşmasını A.Kadir Düzgün, Oğuzhan Yılmaz ve Cengiz Damar hakem üçlüsü yönetti

Her iki takım 90 Dakika mücadelesi sonunda karşılıklı atılan gollerle sahadan 1-1 ayrılarak puanları paylaşırken Lider Sefaköy Kartalspor 7.Hafta sonunda da yakın takipçisi Mecidiyeköyspor takım arasındaki 2 puan farkını koruyarak 19 puanla liderliğini namağlup olarak sürdürdü.

Küçükçekmece temsilcisi Sefaköy Kartalspor oynadığı 7 maçta bir beraberlik alırken 6 maçın tamamını kazandı. 24 golle en fazla gol atan ve 7 golle en az gol yiyen takım unvanını elinde bulunduran siyah beyazlı takım 19 puanla liderliğini sürdürmüş oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.