HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2016 Pazar

Samsun Yolspor BAL’landı!


Samsun Yolspor BAL’landı!
2015 – 2016 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de (BAL)  mücadele eden ve Samsun takımları arasında ikinci olan Havza Belediyespor ile Samsun Süper Amatör Lig’de 2. olan Yolspor Play Out maçında akrşı karşıya geldi.

Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda saat 16.30’da oynanan karşılaşmanın 8. dakikasında Burak Havza Belediyespor’u 1-0 öne geçirdi.

İlk yarının son dakikası içinde gelişen Yolspor atağında Taha’nın şutuna savunmanın müdahalesi yeterli olmadı ve top ağlarla buluştu. 1-1

İkşinci yarıya Havza Belediyespor hızlı başladı. Üst üste yakaladığı net gol pozisyonlarını gole çeviremeyen Havza Belediyespor 60. dakikada Tugay’ın penaltıdan gelen Yolspor golüne engel olamayınca 2-1 geriye düştü.

Karşılaşmanın kalan dakikalarında Havza Belediyespor aradığı golü bulamayınca Samsun Yolspor adını Bölgesel Amatör Lig’e yazdırdı.

2016 – 2017 sezonunda ilimizi Ladik Belediyespor, Çarşambaspor ve Yolspor temsil edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.