HAZIRLIK MAÇLARI

20 Mayıs 2016 Cuma

Samsun Kadıköy Mangal Partisi İle Stres Attı.

Samsun Kadıköy Mangal Partisi İle Stres Attı.
U-19 Türkiye Şampiyonası 2. tur müsabakaları Amasya grubunda mücadele eden Samsun temsilcisi Kadıköy Spor, gruptaki ilk maçında Ünye 1957 Spor ile karşılaşmıştı, ilk yarısını 1-0 geride kapattığı mücadeleyi Burak Öztürk(pen) ve Fırat'ın golleriyle 2-1 kazanarak turnuvaya galibiyetle başlamıştı.


Kadıköy ilk maçını kazandığı için bugünü maç yapmadan geçirdi. Sabah saatlerinde gerçekleştirdiği rejenerasyon antrenmanının ardından Ladik Belediyesi Göl Tesisleri'ne giden Kadıköy Spor'lu gençler, öğlen yemeğinde kendileri için düzenlenen mangal partisiyle stres attılar.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.