HAZIRLIK MAÇLARI

8 Mayıs 2016 Pazar

SAMSUN DERBİSİNİN GALİBİ KADIKÖY SPOR

SAMSUN DERBİSİNİN GALİBİ KADIKÖY SPOR
Kastamonuda oynanan U19 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakaları sonunda gruplarında şampiyon olarak final oynamaya hak kazanan iki Samsun temsilcisi Samsun Türk Telekom Spor ile Samsun Kadıköy Spor arasındaki karşılaşmanın galibi Samsun Kadıköy oldu.


Kastamonu Hasan Doğan tesislerinde bugün öğlen saatlerinde oynanan karşılaşmada iki takımda çok fala pozisyon üretemezken, Kdıköy Spor ilk yarıda bulduğu pozisyonlardan 2 gol çıkarmayı başararak devreye 2-0 önde girdi. 
İkinci yarıda sıcak ve yoegunluk ön plana çıktı. İki takımda pozisyon üretmek de zorlandı. Türk Telekom Spor'un bu yarıda bulduğu tek gol ise penaltıdan geldi. Karşılaşma sonunda Kadıköy spor sahadan 2-1 galibiyetle ayrılarak 2. tura adını yazdırdı.

SAMSUN TÜRK TELEKOM : 1 - SAMSUN KADIKÖY : 2
Samsun Kadıköy Spor'un gollerini Abdulkadir ve İbrahim Demircan attı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.