HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mayıs 2016 Cuma

''ŞAMPİYON ZONGULDAK EREĞLİSPOR'' KAYIPSIZ DEVAM EDİYOR.

''ŞAMPİYON ZONGULDAK EREĞLİSPOR'' KAYIPSIZ DEVAM EDİYOR.
Karadeniz Ereğli 2. Amatör Küme U-19 Liginde 8.hafta maçları oynandı. Oynanan müsabakalarda Zonguldak Ereğlispor- Kepezspor karşılaşması gol düellosu şeklinde geçti.Maça çok hızlı başlayan Zonguldak Ereğlispor, Oğuzhan ile kullandığı etkili köşe vuruşunda Mert Candan'ın etkili kafa vuruşuyla 1-0 üstünlük sağladı. Bu golden birkaç dakika sonra Kepezspor'dan Eren sahneye  çıktı. Attığı çok şık golle skoru tekrar dengeye getirdi. Kepezspor'un Eren ile attığı golden sonra oyuna ağırlığını koyan Zonguldak Ereğlispor, girdiği gol fırsatlarını değerlendiremedi. Kaçan gol fırsatlarından sonra sahneye Zonguldak Ereğlispor'dan Neşet çıktı. Ceza alanı içinde bulduğu fırsatı düzgün vuruşla Kepezspor filelerine yollayan Neşet takımını tekrar üstünlüğe taşıdı. Bu golden 5 dakika sonra sahneye tekrar Zonguldak Ereğlispor'dan Mert Candan çıktı ve ilk yarı 3-1 lik skorla tamamlandı.

İkinci yarıya da hızlı başlayan Zonguldak Ereğlispor girdiği net pozisyonları değerlendiremeyince sahneye tekrardan Kepezspor'dan Eren çıktı. Uzak köşeye attığı şık vuruşla farkı bire indirdi. Bu golden sonra Zonguldak Ereğlispor Muhsin ile attığı uzun duran top ile Mert Candan'ı hareketlendirdi, kaleciyi önde görüp çok şık bir aşırtma golüyle kendisinin 3. takımının 4.golünü kaydetti, ve maç 4-2 Zonguldak Ereğlispor üstünlüğüyle tamamlandı.

Bu skorla  şampiyonluğu geçen hafta garantileyen Zonguldak Ereğlispor yoluna kayıpsız devam etti.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.