HAZIRLIK MAÇLARI

20 Mayıs 2016 Cuma

ŞAMPİYON KUPASIYLA TÜFAD’I ZİYARET ETTİ

ŞAMPİYON KUPASIYLA TÜFAD’I ZİYARET ETTİ
Türkiye Kadınlar 3.lig mücadelesindeki başarılı sonuçları sonunda şampiyon olarak 2. Lige yükselen Konya İdmanyurdu kadın futbol takımı başkanı Abdullah YAMAN, Antrenörü İbrahim ÖZALP ile futbolcuları şampiyonluk kupaları ile birlikte TÜFAD’ı ziyaret ettiler.


Bu ziyarette şampiyonluk kupaları ile gelmelerinden dolayı son derece mutlu olduklarını belirten Şube başkanımız; İsmet KARABABA
“ Derneğimiz üyesi, takımın başkanı Abdullah Yaman hocamızın Konya futbol tarihinde “Kadın Futbol Takımı” kurmakla bir ilki gerçekleştirmesini sadece takdirle takip etmekle yetindik gerekli desteği diğer kesimler gibi bizlerde yeterince sizlere veremedik. 
Kuruluşundan bu güne geçen süre içindeki çalışmaları ile önemli mesafeler kat eden başkan, Abdullah Yaman’ın azmi ve sabrı ile sürdürdüğü çalışmalarındaki bu zorlu sürecinde her zaman başkan ile birlikte olan takımın antrenörü, İbrahim Özalp hocamızın özverili çalışmaları ve futbolcu kardeşlerimizin lig boyunca başarılı performansları ile gelen şampiyonlukla 2.lige yükselme başarınız ile taçlandırmış olmanızı alkışlıyor ve takdir ediyoruz.
Takımınızın 2. Ligde mücadele etmesinin Şehrimizin ve Futbol ailesinin tanıtımına da çok önemli katkısı olacağına olan inancımızla başarınızdan dolayı sizi ve ekibinizi kutlar, başarılarınızın devamını diliyoruz.” diye duygularını belirterek takımın başkan,antrenör ve futbolcularını tek,tek kutladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.