HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mayıs 2016 Pazartesi

SAĞLIKÇI EĞİTİMLERİ 30 - 31 MAYIS'TA BAŞLIYOR.

SAĞLIK KOMİSYONU TOPLANDI,
EĞİTİMLER 30-31 MAYISTA BAŞLIYOR
Sağlık Bakanlığı, Gençlik Spor Bakanlığı ve TASKK arasında yapılan protokol gereği, İl Sağlık Müdürlüklerinde çalışan sağlıkçıların Amatör müsabakaların oynandığı statlarda görev yapabilmesi ve "İlk Yardım Eğitimi" kursları ile ilgili program belli oldu.
İASKF'nun resmi sitesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada;

"03/05/2016 tarihli İASKF Yönetim Kurulu Toplantımızda da Mayıs ayı içinde İlk Yardım Eğitimine başlanması kararlaştırılmıştır. İstanbul ASKF ve İl Sağlık Müdürlüklerince ortak belirlenen  günde “İlk Yardım Eğitimi” kursları düzenlenecektir.

Bu karar neticesinde 23 Mayıs günü toplanan Sağlık Komisyonu toplantısında alınan kararla, İlk Yardım Eğitim Kursları 30-31 Mayıs Tarihlerinde Orhan Saka Amatörler Evinde yapılacaktır. Sağlık Komisyonunda İASKF Mali İşler Sekreteri ALi Yazlı, Tesisler Sorumlusu Bülent Zent, Yönetim Kurulu Üyesi Eşref Şeneroğlu ve Murat Cebecioğlu bulunmaktadır.

Spor Kamuoyumuza Duyurulur…" denildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.