HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mayıs 2016 Pazar

Piyalepaşa Umutlarını Önümüzdeki Haftalara Taşıdı.

Piyalepaşa Umutlarını Önümüzdeki Haftalara Taşıdı.
İstanbul U19 ligi 10. grupta bir üst lige çıkma mücadelesi veren Piyalepaşa, ligin bitimine 4 hafta kala Beyoğlu Stadı'nda konuk ettiği Gültepe Özgençlik Spor'u 4-0 la geçerek umutlarını önümüzdeki haftalara taşıdı.


Piyalepaşa sonuca her iki yarıda bulduğu gollerle gitti. Karşılaşmanın 18. dakikasında Batuhan ve 22. dakikasında Adem'in golleri ile ilk yarıyı 2-0 önde kapatan Piyalepaşa, 78. dakika da Tayfun ve 88. dakika da Ubeyd ile maçın skorunu belirledi
PİYALEPAŞA 4 - 0 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK

HABER / FOTO : AHMET KARALİ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.